ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 40Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 340×775×25 mm, 3,15kg
ΦΒ ΠΑΝΕΛ ΜΟΝΟΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΟ 40Wp, 12VDC, ΔΙΑΣΤ: 340×775×25 mm, 3,15kg
Κωδικός Προϊόντος: SRP40M
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο Ονομαστικό Ρεύμα (Imp) | 1,85 A |
| Εγγύηση απόδοσης | 25 χρόνια |
| Εγγύηση | 10 χρόνια |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αPm | - 0,35% / °C |
| Τύπος Φωτοβολταϊκού Πάνελ | Μονοκρυσταλλικό |
| Μέγιστη Ονομαστική Τάση (Vmp) | 21,63 V |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Τάση ανοιχτοκύκλωσης (Voc) | 24,71 V |
| Πιστοποιήσεις | CE |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αVoc | -0,285% / °C |
| Συντελεστής επίδρασης θερμοκρασίας αIsc | +0,045% / °C |
| Ρεύμα Βραχυκύκλωσης (Isc) | 2,12 A |
| Ισχύς | 40 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
