LED ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΧΤΟΣ 0,4W 6000Κ ΣΚΥΛΑΚ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤ 230V
LED ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΧΤΟΣ 0,4W 6000Κ ΣΚΥΛΑΚ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤ 230V
Product Code: 82204LEDGN
BARCODE: 5208055001767
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Πράσινο |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Dimmable | Όχι |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διάχυτος Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Τύπος LED chip | DIP |
| Ισχύς | 0,4 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
