G
LED SMD 1xE14 C37 7W TIP 3000K 230V AC 560LM RA80 30000HRS 200° 1xE14
LED SMD E14 C37 7W TIP 3000K 230V AC 560LM RA80 30000H 200°
Product Code: C377WWTIP
BARCODE: 5208055015085
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 560 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Κεράκι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 200° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 7 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
