F
LED SMD A60 10W 6000K 12V DC 910LM RA80 30000HRS 230° 1xE27
LED SMD E27 A60 10W 6000K 12V DC 910LM RA80 30000H 230°
Product Code: A6010CW12DC
BARCODE: 5208055003273
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 910 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 10 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
