LED ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ 1W 4000K ΜΕ 2 USB ΘΥΡΕΣ, ΔΙΑΚΟΠΤΗ ON/OFF K AUTO MODE, ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ 230V IP20
LED ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ 1W 4000K ΜΕ 2 USB ΘΥΡΕΣ, ΔΙΑΚΟΠΤΗ ON/OFF K AUTO MODE, ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ 230V IP20
Product Code: SF78LED
BARCODE: 5208055082797
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Dimmable | Όχι |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 9.5W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
