E
LED SMD 10W 4000K 230V AC 1070LM RA80 30000HRS 360° 1xR7S
LED SMD R7S 118MM 10W 4000K 230V AC 1070LM RA80 30000H 360°
Product Code: R7S10NWS
BARCODE: 5208055061150
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1070 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | R7s |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 10 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
