G
MALPO-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ LED SMD 12W 3000K 536LM IP20 Φ245Χ1500ΜM
ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 12W 3000K 536LM MALPO ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ + ΣΙΛΙΚΟΝΗ IP20 L18.5*H150
Product Code: V43175PBK700
BARCODE: 5208055106806
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Σιλικόνη |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 536 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 12 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
