ON & OFF PIR SENSOR 40 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ 8A D43x10mm
PIR SWITCH SENSOR 2M 40SEC 8A D43X10MM FOR ALUM PROFILES
Product Code: PIR001
BARCODE: 5208055012404
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Ειδική Λειτουργία | Αισθητήρας Κίνησης |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | 2m/ 180° |
| Μέγιστη Ισχύς Εξόδου | 12V/96W, 24V/192W |
| Εμβέλεια | 0 |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης WiFi | 0 |
| Μέγιστη Ένταση Εξόδου | 8A |
| Είδος Προϊόντος | Αισθητήρας |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
