G
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ Φ/Σ LED 10W 800LM FRITZ ΛΕΥΚΟ CCT+DIMMABLE+TOUCH SWITCH+USB CHARGER
DESK LAMP LED 10W 800LM FRITZ WHITE CCT+DIMMABLE+TOUCH SWITCH+USB CHARGER
Κωδικός Προϊόντος: SF20203LEDWH
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | Αλουμίνιο |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργία Αφής |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥85 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 800 lm |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιο |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Χρώμα Καλωδίου | Λευκό |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | ABS |
| Dimmable | Color & Touch Dimmable |
| Οικογένεια | FRITZ |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 10 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
