3D
OASIS-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED COB 7W CCT 350LM IP20 50X50X1500MM
Το κρεμαστό φωτιστικό της σειράς OASIS σε χρυσή απόχρωση. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο, σίδερο και ακρυλικό, διαθέτει ενσωματωμένο LED COB ισχύος 7W και φωτεινότητα 350Lm. Αποτελεί εξαιρετική επιλογή για υπνοδωμάτια και καθιστικούς χώρους που χρειάζονται διακριτικό και ζεστό φωτισμό με μοντέρνα αισθητική.
Product Code: CNP7PGCCT
BARCODE: 5208055110117
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 350 lm |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K 3000K 4000K |
| Χρώμα (κύριο) | Ορειχάλκινο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | OASIS |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό - Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | COB |
| Ισχύς | 7 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
