F
LED SMD STICK 10W 4000K 230V AC 970LM RA80 40000HRS 200° 1xE27 IP65
LED SMD E27 STICK 10W 4000K 230V AC 970LM IP65 RA80 40000H 200°
Product Code: STICK10NW
BARCODE: 5208055051687
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 970 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Stick |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 200° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 10 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
