ECO ΙΩΔΙΝΗΣ 75W 230V 40° 1xGU10
# DICHROIC GU10 75W 230V 40°
Product Code: AC.0977GU75
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 600 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 75 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
