E
ΛΑΜΠΑ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ ΝΑΤΡΙΟΥ Τ46 250W E40
SODIUM 250W Τ46 E40
Product Code: NAT250E40
BARCODE: 5208055043972
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Νατρίου Υψηλής Πιέσεως- Σωληνωτή |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 250 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
