ΛΑΜΠΑ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΑΛΛΟΓΟΝΙΔΙΩΝ 70W 230V AC 560LM RA80 360° 1xE27
MET.HAL 70W E27 ED54
Product Code: MHE70E27942
BARCODE: 5208055012107
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4200K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI- Αχλάδι |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 70 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
