F
3D
CHLOE-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ LED 16W 3000K 1040LM IP44 56X7X7CM
^WALL MOUNTED LIGHTING LED 16W 3000K 1040LM BLACK METALLIC IP44 56X7X7CM CHLOE
Product Code: PN19LEDW56BK
BARCODE: 5208055058990
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1040 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο Ματ |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | CHLOE |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Ισχύς | 16 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
