FILAMENT LED A60 2W 2700K 230V AC 200LM RA80 30000HRS 360° 1xE27
LED FILAMENT E27 A60 2W 2700K 230V AC 200LM RA80 30000H 360° STAR
Κωδικός Προϊόντος: VINTASTAR
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 200 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Ισχύς | 2 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
