G
ΙΩΔΙΝΗΣ 50W 12V 2000HRS 38° 1xMR16
DICHROIC MR 16 50W 12V 38''
Product Code: 148251050E
BARCODE: 5208055002122
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | MR16 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU5.3 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 50 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
