ΥΒΡΙΔΙΚΟ ΙΝΒΕΡΤΕΡ ΚΑΘΑΡΟΥ ΗΜΙΤΟΝΟΥ 3600W, 24VDC ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΡΥΘΜΙΣΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MPPT 120Α + WiFi
Υβριδικός μετατροπέας καθαρού ημιτονοειδούς κύματος που μπορεί να μετατρέψει 24V DC σε 220/240 V AC. Διαθέτει ενσωματωμένο ρυθμιστή φόρτισης 120Α MPPT.
Κωδικός Προϊόντος: PIP3624MPS
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστη Ισχύς Συστοιχίας Φ/Β | 6200W |
| Εύρος Τάσης Εισόδου από Δίκτυο | 90-280V AC |
| Εύρος Συχνοτήτων | 49-51±1Hz |
| Ρυθμιστής Φόρτισης | MPPT |
| Τάση Εισόδου από Δίκτυο | 230V AC |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης | 120A |
| Εύρος MPPT Τάσης Λειτουργίας | 60-450V DC |
| Τάση Εξόδου | 230V AC |
| Μέγιστη Απόδοση | 98% |
| Ισχύς | 3600W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
