F
ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED SMD 13W 3000K 980LM IP44 TINKI ΑΚΡΥΛ.+ΜΕΤ/ΚΟ 55Χ5,1Χ9CM TINKI
WALL MOUNTED LED SMD 13W 3000K 980LM IP44 TINKI ACRYLIC+METAL 55Χ5,1Χ9CM TINKI
Κωδικός Προϊόντος: TNK7518013W
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=85 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 980 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3200K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | TINKI |
| Σχήμα | Κυλινδρικό |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 13 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
