LED SMD MALORY 75W 4000K 8300LM 230V AC RA80 40000HRS 360° 1xE40
LED SMD E40 MALORY 75W 4000K 8300LM 230V AC RA80 40000H 360°
Product Code: MA12075NW
BARCODE: 5208055043613
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 6300 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 75 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
