ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΑΔΙΑΧΡΟΧΟ 24V 72W 3A DALI DT6 DIM IP67
Κωδικός Προϊόντος: W72CV24DALI
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP67 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Ναι |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ισχύς | 72 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
