HQL-ΛΑΜΠΤ-ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΥ-220V 50W E27
HQL-ΛΑΜΠΤ-ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΥ-220V 50W E27
Product Code: HPLN50WE27
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με μετασχηματιστή |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI- Αχλάδι |
| Dimmable | Όχι |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | - |
| Ισχύς | 50 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
