G
NETTO ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ LED 32W 3000K 1920Lm IP20 640Χ1200mm
NETTO ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 32W 3000K 1920LM ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 64Χ17ΧΗ120CM ZERO
Product Code: HM98LEDP64WH
BARCODE: 5208055059867
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1920 lm |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | ZERO |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διάχυτος Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Καλωδίου | PVC Σύρμα |
| Ισχύς | 32 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
