ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΑΥΡΟ 48V DC 6W 4000K 600LM 150°Χ100° Ra90 Φ28Χ300mm OSRAM
ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΑΥΡΟ 48V DC 6W 4000K 600LM 150°Χ100° Ra90 Φ28Χ300mm OSRAM
Κωδικός Προϊόντος: CODY640B
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 600 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 150° Χ 100° |
| Τάση (Volt) | 48V DC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 6 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
