MYSTIQUE-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΧΡΥΣΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ LED SMD 36W DIMMABLE 2700K 2160LM IP20 220X220X1485MM
Το επιδαπέδιο φωτιστικό της σειράς MYSTIQUE σε χρυσή απόχρωση. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο, σίδερο και ακρυλικό, διαθέτει ενσωματωμένο LED SMD ισχύος 36W και φωτεινότητα 2160Lm. Αποτελεί εξαιρετική επιλογή για καθιστικούς χώρους που χρειάζονται διακριτικό και ζεστό φωτισμό με μοντέρνα αισθητική.
Product Code: CNF36GDIM
BARCODE: 5208055110049
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2160 lm/ m |
| Εγκατάσταση | Επιδαπέδιο |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Χρώμα (κύριο) | Χρυσό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Ναι |
| Οικογένεια | MYSTIQUE |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 36 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
