Υ/Κ LED PANEL 30W 295X595X31mm 4000K 2450Lm 230V AC Ra80
LED PANEL 30W 295X595X31mm 4000K 2450Lm 230V AC Ra80
Κωδικός Προϊόντος: ALE30603040
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2450 lm |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | Ατσάλι |
| Οικογένεια | ALE |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 30 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
