G
AELIA-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 32W 3000Κ 2600LM IP20 1200Χ60Χ1500ΜΜ
ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 32W 3000K 2600LM AELIA ΜΑΥΡΟ ΜΕΤ/ΚΟ IP20 120X6XH150CM
Product Code: PN30LEDPBK
BARCODE: 5208055083206
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Μέταλλο |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2600 lm |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Χρώμα Καλωδίου | Διάφανο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο Ματ |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | AELIA |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διάχυτος Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Καλωδίου | PVC Σύρμα |
| Ισχύς | 32 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
