G
LED SLIM PANEL NM SQUARE REC. 6W 3000K 450LM 118mm 230V AC Ra80
Υ/Κ LED SLIM PANEL NM SQUARE REC. 6W 3000K 450Lm 118mm 230V AC Ra80
Κωδικός Προϊόντος: PLATO630SNM
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 450 lm |
| Εγκατάσταση | Χωνευτή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Οικογένεια | PLATO |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 6 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
