3D
ROLLIE-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 43W DIMMABLE 2700K 2150LM IP20 385X1700MM
Το επιδαπέδιο φωτιστικό της σειράς ROLLIE σε αμμώδης μαύρη απόχρωση. Κατασκευασμένο από αλουμίνιο και σίδερο, διαθέτει ενσωματωμένο LED SMD ισχύος 43W και φωτεινότητα 2150Lm. Αποτελεί εξαιρετική επιλογή για υπνοδωμάτια και για καθιστικούς χώρους που χρειάζονται διακριτικό και ζεστό φωτισμό με μοντέρνα αισθητική.
Product Code: CNF43BKDIM
BARCODE: 5208055110346
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | Σιλικόνη |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2150 lm |
| Εγκατάσταση | Επιδαπέδιο |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Ναι |
| Οικογένεια | ROLLIE |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 43 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
