LED URBAN LUMINAIRE DIVEA 120W 4000K 230V 12500LM 72.000HRS 5YRS GUARANTEE
Product Code: DIVEA12040
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 12500 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 72000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ισχύς | 120 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Οικογένεια | DIVEA |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
