E
3D
ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 36W CCT 3470LM ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D41XH120CM DIANA
ΚΡΕΜΑΣΤΟ Φ/Σ LED 36W CCT 3470LM ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D41XH120CM DIANA
Product Code: BR71LEDP41WHCCT
BARCODE: 5208055103348
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3470 lm |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό Ματ |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Οικογένεια | DIANA |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ισχύς | 36 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
