ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ CV LED DRIVER 60W 230V AC24V DC 2.5A IP67 ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΑ
LINEAR METAL CV LED DRIVER 60W 230V AC-24V DC 2.5A IP67 WITH CABLES
Product Code: WL60CV24
BARCODE: 5208055055678
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP67 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τάση Εξόδου | 24V DC |
| Ισχύς | 60 W |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
