AI META II ΣΠΟΤ ΟΡΟΦΗΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟY ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ & BT 15W CCT 220-240V 36° 60x135mmx90mm
Κωδικός Προϊόντος: 4TR096D06
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700-4000-6500K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Τύπος LED chip | COB |
| Ισχύς | 15 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Ειδική Λειτουργία | Bluetooth, Dual sensor |
| Οικογένεια | META II |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
