LED SMD A60 8W 4000K 150° 198-250V AC 806LM RA80 1xE27 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 60x107mm
LED SMD A60 8W 4000K 150° 198-250V AC 806LM RA80 1xE27 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 60x107mm
Κωδικός Προϊόντος: A60K8NW
BARCODE: 5208055113910
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 15000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 150° |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 8 W |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 806 lm |
| Τάση (Volt) | 198-250V AC |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
