LED SMD G45 2,5W 3000K 150° 198-250V AC 250LM RA80 1xE27 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 45x77mm
LED SMD G45 2,5W 3000K 150° 198-250V AC 250LM RA80 1xE27 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 45x77mm
Κωδικός Προϊόντος: G45K2527WW
BARCODE: 5208055114238
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 250 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 15000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 150° |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 2,5 W |
| Τάση (Volt) | 198-250V AC |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
