LED SMD A80 25W 4000K 180° 198-250V AC 3452LM RA80 1xE27 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 80x156mm
LED SMD A80 25W 4000K 180° 198-250V AC 3452LM RA80 1xE27 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 80x156mm
Κωδικός Προϊόντος: A80K25NW
BARCODE: 5208055114030
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 15000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 25 W |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3452lm |
| Τάση (Volt) | 198-250V AC |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
