LED SMD 3W 4000K 100° 198-250V AC 345LM RA80 1xGU10 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 50x58mm
LED SMD 3W 4000K 100° 198-250V AC 345LM RA80 1xGU10 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 50x58mm
Κωδικός Προϊόντος: 3WGU10KNW
BARCODE: 5208055114337
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 15000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 100° |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 3 W |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 345lm |
| Τάση (Volt) | 198-250V AC |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
