D
ΛΩΡΙΔΑ LUMILED LED 5M 9.6W/M 1650LM/M 24V DC IP20 4000K Ra80 10mm 5YRS
ΛΩΡΙΔΑ LUMILED LED 5M 9.6W/M 1650LM/M 24V DC IP20 4000K Ra80 10mm 5YRS
Product Code: 24968040L
BARCODE: 5208055113101
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Σημείο κοπής | 5 cm |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1650 lm/m |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 9,6 W/m |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
