LED SMD C35 6,5W 6500K 240° 198-250V AC 806LM RA80 1xE14 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 35x102mm
LED SMD C35 6,5W 6500K 240° 198-250V AC 806LM RA80 1xE14 2YEARS ΓΑΛΑΚΤΕΡΟ 35x102mm
Κωδικός Προϊόντος: C35K65CW
BARCODE: 5208055114139
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 15000hrs |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 240° |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 6,5 W |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 806 lm |
| Τάση (Volt) | 198-250V AC |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
