ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΑΥΤ. ΕΝΑΛΛΑΓΗΣ 12-24V 200W IP20
Κωδικός Προϊόντος: AS200CV1224
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 12-24V DC |
| Τάση Εξόδου | 230V AC |
| Ισχύς | 200 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
