F
LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 170 - 265V AC 50W 3CCT 5000LM Ra80 Φ600x27mm
Κωδικός Προϊόντος: VEL50CCTW
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 5000 lm |
| Εγκατάσταση | Οροφής |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP40 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | ABS |
| Dimmable | Όχι |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 50 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Τάση (Volt) | 170-265V |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
