ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ 24V 100W 4,17A TRIAC/0-10v DIM IP20
Κωδικός Προϊόντος: SL100CV24DTR
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Ναι |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Τάση Εξόδου | 230V AC |
| Ισχύς | 100 W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
