IMPERIAL-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 9W 3000K 405LM IP20 400x78x60mm
IMPERIAL-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 9W 3000K 405LM IP20 400x78x60mm
Κωδικός Προϊόντος: BD374400WBK
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | Μέταλλο |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 9 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 405lm |
| Οικογένεια | IMPERIAL |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
