ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ DIM ΜΑΥΡΟ-ΑΣΠΡΟ ΜΕ 5 ΠΤΕΡΥΓΙΑ ABS ΤΗΛΕΧΕΙΡ. & ΧΡΟΝΟΔ. LED 30W 3100L DC 15W 500mm
Κωδικός Προϊόντος: FAN3231458
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2/4/8H |
| Αριθμός Πτερυγίων | 5 |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Ταχύτητες | 6 |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pc |
| Στάθμη Θορύβου | 35dB |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700-4000-6500Κ |
| Κάλυψη Χώρου | 12-20 m² |
| Στροφές/Λεπτό | 950RPM |
| Τάση (Volt) | 220V-240V |
| Ισχύς LED | 30W |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 15W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
