ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ DIM ΜΑΥΡΟ-ΧΡΥΣΟ ΜΕ 8 ΠΤΕΡΥΓΙΑ ABS ΤΗΛΕΧΕΙΡ. & ΧΡΟΝΟΔ. LED 40W 4300L DC 15W 550mm
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ DIM ΜΑΥΡΟ-ΧΡΥΣΟ ΜΕ 8 ΠΤΕΡΥΓΙΑ ABS ΤΗΛΕΧΕΙΡ. & ΧΡΟΝΟΔ. LED 40W 4300L DC 15W 550mm
Κωδικός Προϊόντος: FAN3231168
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2/4/8H |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Χρώμα (κύριο) | Χρυσό - Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pc |
| Στάθμη Θορύβου | 35dB |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000/4000/5500K |
| Αριθμός Πτερυγίων | 8 |
| Κάλυψη Χώρου | 12-20 m² |
| Ταχύτητες | 24 |
| Τάση (Volt) | 220V-240V |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 15W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΠΟΥ
