ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ DIM ΜΑΥΡΟ ΜΕ 8 ΠΤΕΡΥΓΙΑ ABS ΤΗΛΕΧΕΙΡ. & ΧΡΟΝΟΔ. LED 50W 5460L DC 15W 560mm
Κωδικός Προϊόντος: FAN3231618
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pc |
| Στάθμη Θορύβου | 35dB |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 2&4&6Η |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-5000K |
| Αριθμός Πτερυγίων | 8 |
| Κάλυψη Χώρου | 12-20 m² |
| Στροφές/Λεπτό | 1000RPM |
| Ταχύτητες | 24 |
| Τάση (Volt) | 100V-240V |
| Ισχύς LED | 50W |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 15W |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
