ΜΙΝΙ ΛΕΥΚΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 24V DC 5W 3000K 270LM Φ71*32ΜΜ 5YRS
ΜΙΝΙ ΛΕΥΚΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ 24V DC 5W 3000K 270LM Φ71*32ΜΜ 5YRS
Product Code: TREYE530W
BARCODE: 5208055116775
text_warehouse_stock_empty
Details &
Technical Specifications
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 270 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Οικογένεια | TREYE |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 50° - Μονή κατεύθυνση φωτός |
| Τάση (Volt) | 24V DC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ισχύς | 5 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
