F
3D
ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 6W 380LM 3000K ΧΡΩΜΙΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 400Χ100Χ25ΜΜ BATI
ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 6W 380LM 3000K ΧΡΩΜΙΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 400Χ100Χ25ΜΜ BATI
Product Code: PN283LED40CH
BARCODE: 5208055104833
In Stock
Details &
Technical Specifications
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 380 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Χρώμα (κύριο) | Χρώμιο (γυαλιστερο) |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | BATI |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ισχύς | 6 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Files
For Architects & Designers
Download 3D models, technical datasheets, catalogs, and brochures ready to use at every stage of your design and study.
