B
LED LINEAR HIGHBAY 100W 15400LM 5000K 30°x90° CRI 80 CREE LED OSRAM DRIVER 5 YEARS WARRaNTY
LED LINEAR HIGHBAY 100W 15400LM 5000K 30°x90° CRI 80 CREE LED OSRAM DRIVER 5 YEARS WARRaNTY
Κωδικός Προϊόντος: GRAMUS10050
Μη Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 17000 lm |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 5000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 30° x 90° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 100 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
