Υ/Κ LED CHROME WALL LUMINAIRE SMD15W 1300Lm 4000K 120° 230V IP44
CHROME WALL LUMINAIRE SMDLED 15W 1300Lm 4000K 120° 230V IP44 Ra>80
Κωδικός Προϊόντος: MIRAL1540C
Διαθέσιμο
Λεπτομέρειες &
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1300 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Ασημί |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Υλικό (κύριο) | PMMA |
| Dimmable | Όχι |
| Οικογένεια | MIRAL |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Ισχύς | 15 W |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
Αρχεία
Για αρχιτέκτονες & Designers
Κατεβάστε 3D μοντέλα, τεχνικά δελτία, καταλόγους και έντυπα έτοιμα να τα χρησιμοποιήσετε σε κάθε στάδιο του σχεδιασμού και της μελέτης σας.
